E-kolobežka, ako biznis?

Horúcim biznisom našej doby môže byť prenájom elektrických kolobežiek.

Ide o jednoduchý podnikateľský nápad, ktorý si vyžaduje malý počiatočný kapitál, dá sa dobre prevádzkovať takmer kdekoľvek a v neposlednom rade sa rýchlo vypláca a stáva sa ziskovým. Či už je to Bratislava, oblasť Liptovskej Mary, alebo veľké a malé mestá na vidieku, možno turistické dedinky, to čo robíme s e-kolobežkami, naozaj závisí len od našej kreativity.

“Vo svete služieb a nápadov je dobrý biznis, keď dokážete poskytnúť zážitok takým spôsobom, že vás baví čo robíte a vaši spotrebitelia si to užívajú ešte viac ako vy.”

Pozrime sa, čo všetko je potrebné na prevádzkovanie požičovne ekolobežiek:

Potrebujete nejakú formu podnikania, najjednoduchšia je napríklad „živnosť“, ktorú môžete spravovať aj z domu pomocou zákazníckeho portálu. Bude potrebné posúdiť miestne potreby a zakúpiť príslušné množstvo elektrických kolobežiek. Budeme potrebovať miesto, kde by sme mohli skladovať a nabíjať naše ekolobežky. Optimálne je, ak je tam aspoň 10-15 zásuviek (to sa dá ľahko urobiť predlžovačkou).

Aký druh ekolobežiek je vhodný na prenájom?

V každom prípade musíme mrknúť smerom k lepšej kvalite, keďže nechceme, aby každý týždeň vypadlo 1-2 e-kolobežiek kvôli nejakej poruche. Prácu nám uľahčí, ak má kolobežka odnímateľnú batériu, ktorá dokáže prejsť minimálne 30 km na jedno nabitie, na väčších kolesách s priemerom 10 palcov a k dispozícii sú aj rôzne bezpečnostné funkcie. Na kolobežku je dôležité použiť kvalitné materiály, keďže naši budúci zákazníci sa o našu kolobežku nebudú starať ako o vlastnú. Za približne 400-700 EUR môžete získať kvalitné ekolobežky, ktoré sa dajú požičať a majú dobrú zásobu náhradných dielov. (odkaz na konci blogu)

V modernom svete je takmer všetko v prospech elektrických kolobežiek. V poslednom čase sú len mierne zimy, v dôsledku čoho môže byť náš prenájom rentabilný po celý rok. Sezóna trvá od marca do konca októbra, no ak je pekné počasie, prečo si takéto zariadenie neprenajať aj v krásny zimný deň?

Veľa ľudí, ktorí by sa chceli občas povoziť na okolí, na tých pár príležitostí si takéto elektrické zariadenie nekúpia, radšej si ho prenajmú. Môže to byť výborný rodinný program, spoločne sa povoziť. Dokonca aj kto sa ponáhľa, môže kedykoľvek využiť možnosti, ktoré ponúka požičovňa e-kolobežiek.

Je to naozaj trendové zariadenie, ktoré nie je módnym výstrelkom, ale funkčným zariadením. Slúži našim potrebám a cieľom pri každodennej preprave. Ak vo vašom okolí ešte nie je požičovňa e-kolobežiek, buďte prvým, kto to zrealizuje.

Odkaz na odporúčané e-kolobežky: https://wermamba.sk/shop/elektricke-kolobezky/mamba-phantom/

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom prenajímania e-kolobežiek, ak by ste sa chceli zapojiť a chceli by ste jedinečnú konštrukciu alebo cenovú ponuku, neváhajte, pošlite nám správu na emailovú adresu info@wermamba.sk. Určite si niečo spoločne vymyslíme.

Global Payments
Visa
Mastercard
Maestro
Cart

Your shopping cart is currently empty

View products