Si kolobežkár? Tuninguj si svoju e-kolobežku!

Ako je to možné? Kto to robí?

Vďaka obľube elektrokolobežiek sa k nim nájde stále viac rôznych doplnkov a bezpečnostných dielov. Existuje veľa druhov ekolobežiek, no ku všetkým sa dá nájsť nejaký ten doplnok. Dobrým príkladom tejto cesty sú Monorim Hungary (monorim.hu), ktorí predávajú a inštalujú dokonale vyvinuté konštrukcie pre najbežnejšie skútre Xiaomi a Segway u našich susedov.

Ekolobežka by mala byť vytuningovaná z rovnakého dôvodu ako akékoľvek iné vozidlo, aby bola lepšia a lepšie vyzerala. Možno chceme dosiahnuť lepšie tlmenie nárazov, väčší výkon, alebo chceme väčšie kolesá, či malé doplnky navyše, LED diódy a nálepky. Nie, teraz nehovoríme o aute, ale o e-kolobežke.

Na obrázku nižšie by sme vám chceli ukázať, o čo by išlo:

Nádherné, však?

To je všetko v poriadku, ale ak niekto nevie nainštalovať tieto krásy, kto to za nás urobí? Môžete mať oprávnene túto otázku.

V Budapešti na ulici Kövirózsa 8, sa tomu venuje kúzelník, dokonca kúzelník e-kolobežiek. V skutočnosti, bez ohľadu na to, akú e-kolobežku máte, ak sa vám pokazí, alebo by ste si chceli dať zostaviť vlastnú kolobežku, na všetko má riešenie a nápad.

“Kľudne o tom snívaj, ak je to možné, určite to zrealizujeme”

Roller Mágus

Keď hovoríme o tuningu alebo servise kolobežky, rozlišujeme dva typy pocitov. Jedným je pocit „mohlo by to byť trochu lepšie“. Tento nie je zlý, kupujeme si teda nejaké veci v Monorime alebo u Roller Mágus. Môžeme si ich nainštalovať sami, ak sa na to cítime, alebo si ich necháme nainštalovať profíkmi.

Ďalší pocit „už to môže byť len lepšie“ nie je veľmi príjemný, pretože s naším malým milovaným strojčekom niečo nie je v poriadku. Väčšina ľudí netrávi čas opravami a dokupovaním príslušenstva, aby sa chyba už nezopakovala.

Čo Vám teda doporučujeme?

Skúsenosť je taká, že lepšie je myslieť dopredu a minúť na svoju kolobežku zopár 25-50 EUR, ako mať neskôr nehodu, napríklad v dôsledku zlomených riadidiel.

Ak by ste ju teda chceli trochu vylepšiť a chcete zaujímavejšiu konštrukciu, prípadne potrebujete opravu, navštívte vyššie spomínaných odborníkov. Zaručujú kvalitu a odbornosť. Výdavky na e-kolobežku nie sú vyhodené peniaze. Ako už bolo na mnohých miestach spomenuté, e-kolobežka nie je módna záležitosť, je to budúcnosť. Investujte do svojho pohodlia a bezpečnosti v budúcnosti.

Global Payments
Visa
Mastercard
Maestro
Cart

Your shopping cart is currently empty

View products